MENU
cs en de
O nás

O nás

Náš cíl: Vstřícněji, kvalitněji, rychleji.

SINOP SMP s.r.o. je přední český výrobce plechových dílů a konstrukčních prvků. V oblasti plechových dílů se specializujeme na laserové řezání, vystřihování, ohraňování či ohýbání. Kovové konstrukční díly vyrábíme CNC třískovým obráběním. Další součástí našich služeb je laserové a robotické svařování, povrchová úprava a montáž. Vše vyrábíme v kvalitě v souladu s certifikací ISO 9001:2015. Veškerá pracoviště jsou vybavena nejmodernější technologií a stroji, které nám umožňují efektivní výrobu a vysokou kvalitu našich služeb. S výrobou plechových dílů máme více než 20 let zkušeností a od roku 2014 sídlíme v novém výrobním areálu v Homolích u Českých Budějovic, kde na výrobní ploše 12 000 m2 v současné době působí přes 200 zaměstnanců. Náš tým disponuje rozmanitými schopnostmi a strojařskými zkušenostmi a profesionálně si poradí s vaší zakázkou od návrhu řešení až po realizaci výroby. Úzká a rychlá komunikace s našimi zákazníky je pro nás samozřejmostí a jejich spokojenost je na prvním místě. Rozšiřte řady našich více než 500 spokojených zákazníků a kontaktujte nás s vaší poptávkou!

Naše vize

Pro naší práci zastáváme tyto hodnoty, díky kterým je Sinop SMP na předním místě mezi českými kooperačními firmami.

Kvalita

Kvalita našich výrobků a spokojený zákazník jsou pro nás na prvním místě. V průběhu let jsme si získali důvěru více než 500 zákazníků, pro které ročně vyrobíme více jak 60 tisíc zakázek. Mezi naše zákazníky patří například přední tuzemské i zahraniční firmy mimo jiné v potravinářském, elektrotechnickém či automobilovém průmyslu.

Inovace

Snažíme se držet krok s nejnovějšími trendy ve zpracování plechu i dalších oblastech našich aktivit. To nám umožňuje expanzi naší zákaznické základny a zkvalitnění našich služeb. Inovace pro nás neznamená jen zkvalitňování strojního vybavení, ale také neustálé zlepšování organizace práce, komunikace a řízení činností v rámci firmy. Usilujeme o neustálé optimalizování našich činností a poskytnutí flexibilních a nákladově efektivních služeb.

Investice

Naší vizí pro zdravý růst je neustálé investování do špičkových výrobních technologií. Za kalendářní rok 2018 bylo investováno dva miliony EUR do nového strojního vybavení.

Zaujali jsme vás? Neváhejte nás kontaktovat

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme.

Poptávka