MENU
cs en de
Novinky

Novinky

Zavádění moderních výrobních technologií do výrobních procesů zajišťuje rozvoj naší společnosti. Současně s tím klademe velký důraz na zvyšování úrovně řízení výroby, zvyšování kvality výroby a také na růst odborné kvalifikace zaměstnanců. Každoročně proto investujeme do obnovy technologického vybavení a zvyšování odborné kvalifikace zaměstnanců nemalé finanční prostředky.

Dlouhotočný automat MANURHIN K’MX 732 EVO

8. 7. 2019

Dlouhotočný automat je určen pro produktivní obrábění součástí z tyčového materiálu o maximálním průměru 32mm.

Prášková lakovací linka

27. 3. 2019

Základem řešení lakovny je linka pro předúpravu povrchu a nanášení práškových plastů na upravované díly.

Digitální měřící systém Keyence

1. 3. 2019

Systém okamžitého měření „ optický komparátor nové generace“.  Měření je prováděno během několika sekund.

Ohýbací centrum Salvagnini

10. 4. 2018

Stroje Salvagnini jsou přímo předurčeny pro zpracování nejen velkých dávek, ale i pro výrobu malých sérií.

Laserové svařování

15. 3. 2018

Laserové svařování patří k nejmodernějším metodám spojování různých typů materiálů. Laserová metoda je vhodná pro svařování konstrukčních ocelí, nerezových ocelí, hliníku, titanu, mědi.

Skladový systém KARDEX

9. 3. 2018

Moderní skladovací systémy Kardex Remstar jsou velice flexibilní. Každý uživatel si může zvolit výšku skladovacích regálů i jednotlivých polic, šířku i hloubku úložných prostorů, zkrátka všechny parametry přesně tak, aby maximálně využil prostor mezi podlahovou plochou a stropem.

Tryskací průběžné zařízení

27. 3. 2019

Zařízení je koncipováno pro povrchovou úpravu ocelových plechů, profilů a ocelových dílů do rozměru  600 x 400 mm. Minimální délka dílu je 2000 mm. Díly určené pro tryskání jsou pokládány na válečkovou trať, která je průběžně přepravuje přes tryskací zařízení.

Ohraňovací lis Trubend 5230

22. 9. 2017

TruBend série 5000 je celosvětově nejúspěšnější ohraňovací lis firmy TRUMPF. Od programování přes nastrojování až po vlastní obsluhu je možno vyrábět s tímto strojem bezkonkurenčně produktivně.